Föremål som liknar etsning litografi
5294 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
1002 Färgetsning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 29 januari 2024
6612 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 9 maj 2022
7549 Färgetsning
Såld: 500 kr
Såldes den 28 mars 2022
4037 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 mars 2021
9127 Etsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 14 december 2020
8532 Etsningar
+ litografier, diverse, bland annat Tallberg
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juni 2015
1796 Etsning
+ litografi, Marek Rudnicki, bladets mått: 56X38
Såld: 100 kr
Såldes den 3 november 2014
2398 Etsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 januari 2014